İrem Derlen ile Online Şan Atölyesi (Grup Şan Dersi Çalışması) 30 Eylül'de yeniden başlıyor

İrem Derlen ile Online Şan Atölyesi (Grup Şan Dersi Çalışması) 30 Eylül'de yeniden başlıyor
 
 

 Online Şan Atölyesi (3 Modülden Oluşan Grup Şan Çalışması) 

Sevgi ve sağlıkla merhabalar! :)

Umarım iyisinizdir. Bu sürecin tez zamanda hepimiz için minimum hasarla geçmesi en büyük temennim. Bire bir / özel online şan derslerim haricinde Haziran ayında başlattığım daha ekonomik bir seçenek olarak online grup şan dersi programını 30 Eylül 2020 Çarşamba günü yeniden açıyorum. Eğitim programım her seviyeye açık olacak. 


 

 

Online Şan Atölyesi (Grup Çalışması): 

  • Üç modülden oluşacak (Modül 1: 4 ders, Modül 2: 4 ders, Modül 3: 4 ders olacak şekilde) ve üç ay sürecek toplamda 12 derslik bir program tasarladım.

 

  • Her modüle katılma zorunluluğunuz yok ama üç modülü de bitirdiğinizde şan'la, doğru nefes, beden ve ses kullanımı, etkili hitabet ve diksiyonla ilgili temel tekniklerin tümüne dair bolca egzersiz yapmış ve kafanızdaki soru işaretlerine cevap bulmuş olacaksınız. 

 

  • Her modül için minimum 1'er bireysel performans (toplamda 3 performans) gerçekleştirilip; bu performansların videoya çekilip benimle paylaşılması şartı ve  3 modülü de tamamlayan katılımcılar sertifika almaya hak kazanacaktır. 

 

  • Her ders 1 saat sürecek ve dersin ardından + 10-15 dakikalık bir soru-cevap bölümü olacak.

 

  • Dersler Türkiye saatine göre 20:00-21:15 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

 

  • Ders kayıtları sizlerle bir sonraki eğitim saatine kadar olan süre içinde izleyip çalışmanız koşuluyla paylaşılıyor olacaktır. O yüzden belirlenen günlerden bazıları uymazsa endişe etmeyin. 

 

  • Dersler ZOOM platformu üzerinden yapılacaktır. Uygulamayı bilgisayar, telefon veya tabletinize indirip kurarak; göndereceğim linke tıklamanız yeterli olacak.  

 

  • Her modülün eğitim ücreti 400 TL.'dir. Eğitim ücreti eğitime başlamadan önce verilecek banka hesabına yatırılacak ve kaydınız gerçekleştirilecektir.  (Katılmak isterseniz hesap bilgilerini yine mail yolu ile paylaşacağım. Telefon numaranızı da eklemeyi unutmayın lütfen!)  

 

 


         ATÖLYE TARİHLERİ (1.MODÜL) :

          30 Eylül,
            7 Ekim,
          14 Ekim,
          21 Ekim

 

İlk modülün konu başlıkları da aşağıdaki gibidir:

-Doğru Beden Kullanımı (Bedeni Esnetici Teknikleri ve İdeal Beden Duruşu Tekniklerini İçeren Egzersizlerin Anlatımı ve Ayrıntılı Uygulaması)

-Doğru Nefes Kullanımı (Diyafram Nefesi Egzersizlerinin Anlatımı ve Ayrıntılı Uygulaması)

-Ses Nasıl Oluşur? (Sesin Oluşturan Organların Görevleri Nelerdir?)

-Ses Isıtmaya Yönelik Şan Egzersizleri (Sonrasında kendi kendinize de yapabilir hale geleceğiniz ses tellerini esnetici, ısıtıcı ve sesi önde kullanmaya yönelik şan egzersiz pratikleri) 

 

Şan Eğitmeni Seçimi
Şan Eğitmeni Seçimi
26/07/2016
Solfej Dersi Programı
Solfej Dersi Programı
26/07/2016
Diksiyon Çalışmaları
Diksiyon Çalışmaları
26/07/2016