Kurumsal Koro Atölyesi

Kurumsal Koro Atölyesi

Koro Atölyesi / Koro Çalışmaları / Şirket Korosu:

Müziği seviyor ve sesinizi daha bilinçli şekilde kullanmak istiyorsanız, doğru şarkı söylemeyi öğrenmek, enstrümanlar eşliğinde bir şirket korosu kurmak veya özel bir grup kurarak repertuar çalışmaları yapmak arzusundaysanız sizleri şirketlere ve gruplara yönelik koro atölyesi çalışmalarımıza bekliyoruz.

Koro atölyesi çalışması sürecinde eğitim departmanımız bünyesindeki derslikler kullanılabileceği gibi; eğitmenlerimiz şirketinizin konferans salonunda veya toplantı salonunda mesai bitiminizde de ders yapabilmektedirler.

Çalışmalar ana hatlarıyla şu başlıklar altında toplanacaktır:

Teknik Bilgilerin Aktarılması: Bedeni tanımaya yarayan olumlu nefes egzersizleri, beden ve boyun gevşetme, diyaframın yerini belirleme ve güçlendirme çalışmaları, mikrofonun nasıl kullanılması gerektiğine dek çok çeşitli konularda olacaktır.

Kişisel Şan Çalışması: Her öğrenciyle bire bir ses çalışması yapılacaktır. Öncelikle öğrencinin kendi sesini tanıması ve kişiye özel ses renginin yapılandırılması amaç edinilmektedir.

Toplu Uygulama: Nefes egzersizleri, beden gevşetme, nefes kontrolü, toplu şan egzersizleri, sahne üzerinde rahatlama (sahne duruşu, sahne heyecanının minimuma indirilmesi…)

Repertuar Çalışması: Çalışılmak istenen repertuar belirlendikten sonra katılımcılarımıza söylenilecek şarkılar çalıştırılacak ve yorumlanacak eserlerden maximum verim alınması sağlanacaktır. Çalışma sırasında katılımcılara yorumladıkları şarkılar üzerinde teknik beceri kazandırılması yanında, şarkıya, şarkı sözüne nasıl yaklaşılması gerektiği ve bunu yaparken kişiye özel bir ses renginin nasıl geliştirileceği öğretilecektir.

Koro Atölyesi / Koro Çalışmaları Referanslarımız:

PFIZER İLAÇ KORO ATÖLYESİ

MAVİ JEANS KORO ATÖLYESİ

YAPI KREDİ KORO ATÖLYESİ

KOÇTAŞ KORO ATÖLYESİ

CARREFOURSA KORO ATÖLYESİ

IBM KORO ATÖLYESİ